free website hit counter
Home»اخبار, اخبار ویژه, اسلایدر, گزارش های خبری»بسیج مهندسی باید حل کننده دغدغه های مردم باشد

بسیج مهندسی باید حل کننده دغدغه های مردم باشد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان بیان کرد:

بسیج مهندسی باید حل کننده دغدغه های مردم باشد

مهدی حکیمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان همزمان با ۵آذر سالروز تشکیل بسیج در نشست مشترک هیات مدیره سازمان و رئیس جامعه و روسای کمیته هایبسیج مهندسین استان بیان داشت: در بسیج مهندسین گامهای عملیاتی بیشتری برای همه ملت و مردم برداریم .بسیج بایدحل کننده دغدغه های مردم باشد و همه می توانند بسیجی باشند

حکیمی اضافه کرد:باید از خود بپرسیم در بسیج چه کرده ایم،چه میخواستیم وبه کجا رسیده ایم،.تا گام های رو به جلو بهتر و بهتر در جامعه برداشته شود.امیدواریم بسیج وارد نام هایی نشود که با ایده پیدایش آن منافت دارد.من بسیجی باید از خود انتظاراتی داشته باشیم.می بایستگام های مثبتی برداشته شود به ویژه در بسیج مهندسی می بایست گره از کار مردم باز کنیم.

دبیر کمیسیون روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استانهای کشور افزود:بسیج می بایست به مانند روزهای اول تشکیل شدنش در اوایل انقلاب به معنای واقعی کلمه بسیجی وار اقدام کند و همچنان در عرصه تلاش و سازندگی نقش آفرین باشد.به ویژه می بایست در بسیج مهندسین بتوانیم راه کارهای عملی و عملیاتی بدهیم تا حتی با برداشتن گام های کوچک به سمت عملیاتی سازی اقدامات بزرگ قدم برداریم.

عضوشورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور اضافه کرد:امروز ضمن گرامیداشت این روز به دنبال وا کاوی در حوزه کاری خود هستیم .قطعا گام هایی به سمت جلو برداشته ایم اما باید بدانیم امام بزرگوار به عنوان معمار ایجاد بسیج اهداف بزرگی را داشتند و امروز باید ببینیم چه اقداماتی را برای تجلی بسیج به ویژه بسیج مهندسین برای رسیدن به حد اعلی باید انجام دهیم.

تشکیل جلسات تخصصی به جهت انجام اقدامات عملیاتی را باید در اولویت گام های اجرایی بیشتر قرار دهیم.

در ادامه جلسه علی اکبر شهابی نیا رئیس جامعه بسیج مهندسین استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۰۰۰ شهید استان ویاد کردن از شهدای امنیت،شهدای سلامت ،شهدای غزه وگرامیداشت ۵ آذر بیان داشتند:بسیج دریایی است که کار کردن در آن در شبانه روز وقت کم است.

وی اضافه کرد: دربیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم مهم ترین عبارتی که اولویت بندی شده و تکرار شده امید آفرینی است.بسیج هم باید در کنار همه مردم به امید آفرینی در بطن جامعه اقدام نماید.

ایشان افزود :شاکله بسیج در کل منطقه اثر گزار بوده و الگو پذیری در سطح منطقه به وضوح مشخص است.

وی افزود: می بایست مساءل در جامعه آسیب شناسی شود و بسیج برای حل آنها ورود کند.

ایشان همچنان اضافه کرد : در راستای معرفی شهدای استان به ویژه شهدای مهندس در حال آمایش شهدا هستیم و به دنبال انتشاری کتابچه ای در این زمینه هستیم.

در پایان جلسه از تعدادی روسای کمیته های بسیج مهندسین استان توسط تقدیر شد.

 

روابط عمومی

سازمان نظام مهندسی ساختماناستان سمنان

.

۱۵۷ views
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۴۰۲|