free website hit counter
Home»اخبار, اسلایدر, گزارش های خبری»جلسه نوبت هشتاد و پنجم (۸۵) هیات مدیره دوره نهم

جلسه نوبت هشتاد و پنجم (۸۵) هیات مدیره دوره نهم

دیدار مدیرمخابرات منطقه سمنان با ریاست و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان، آقای  مهندس دارائی مدیرمخابرات منطقه سمنان به همراه معاونین خود با آقای مهندس حکیمی رئیس و  اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان دیدار کردند.

این دیدار  مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن کنفرانس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان برگزار گردید .

مهدی حکیمی ، رئیس سازمان نیز ضمن عرض خوش آمدگویی، خواستار تعامل هر چه بیشتر نظام‌مهندسی و شرکت مخابرات منطقه جهت آشنایی مهندسان با تکنولوژی‌ های نوین ارتباطی و به‌کارگیری آن‌ها در امر ساخت‌وساز شد و همچنین تعریف کلی از فعالیت و تشکلات حرفه ای این سازمان را عنوان کردند.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان :با بالابردن سطح دانش مهندسان عضو سازمان برای تغییر رویکرد و حرکت به سمت استفاده از ابزارهای نوین و بهره برداری از ساختمان های هوشمند با رعایت کلیه قوانین ایمنی را از مهم‌ترین اولویتهای اعضای هیات مدیره دوره نهم برشمرد و از تعامل با شرکت مخابرات در آموزش فراگیر اعضای سازمان در حوزه ارتباطات در شاخه مهندسی ساختمان خبرداد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان بیان کرد: با توجه به شرایطی کاری این مجموعه، انتظار   می رود از این پس در راستای ارائه خدمت سرویس جدید FTTH در منازل مشترکین این اداره را همراهی کنید.
وی افزود: ظرفیت بهره مندی ۸۰ هزار مشترک استان به خدمات FTTH ایجاد شده است.

.

۱۷۴ views
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲|